2040150 Generator 28V/80A, I=4

Unit2040150Detail


 

 

Unit2040150Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

092V26101-0002 

ALTERNATOR 28V/80A 

001 

   

2040150 

4 

2 

200V19101-0307 

Bracket 

001 

   

2040150 

6 

3 

MQ6-03216-8510 

HEX BOLT M12X50-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2040150 

7 

4 

202V91020-0311 

screw 

001 

   

2040150 

9 

5 

200V19101-0357 

Bracket 

001 

   

2040150 

11 

6 

MQ6-03216-8312 

HEX BOLT M8X60-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2040150 

12 

7 

MQ6-03216-8418 

HEX BOLT M10X110-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040150 

17 

8 

MQ6-11064-2116 

HEXAGON NUT M12-8-MAN183-B1 

001 

   

2040150 

16 

9 

MQ6-15013-0413 

WASHER 12-200HV-MAN183-B1 

001 

   

2040150 

14 

10 

200V19101-0368 

Bracket 

001 

   

2040150 

13 

11 

MQ6-03216-8307 

HEX BOLT M8X35-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040150 

Comments for this post are closed.