2050077 STARTER 85P50 24V/5kW,SAE1/2 Z=12

Unit2050077Detail


 

 

Unit2050077Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V26201-7236 

STARTER 85P50 24V Z12 

001 

   

2050077 

5 

2 

MQ6-11251-2001 

HEXAGON NUT M10 -10-MAN183-B1 

001 

   

2050077 

4 

3 

MQ6-06226-8807 

STUD M10X28-10.9-MAN183-A3C 

001 

   

2050077 

3 

4 

MQ6-03216-8407 

HEX BOLT Q186-M10X35-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2050077 

6 

5 

MQ6-11181-0115 

HEXAGON NUT M10-A2-70 

001 

   

2050077 

7 

6 

MQ6-15016-0312 

WASHER 10-200HV-A2 

001 

   

2050077 

Comments for this post are closed.