2070082 Turbocharger

Unit2070082Detail


 

 

Unit2070082Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

32 

1 

MQ6-67129-0022 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 100-120/12-W2 

001 

   

2070082 

1 

2 

082V09100-7577 

turbocharger(MT,cooler) 

001 

   

2070082 

7 

3 

080V90501-0202 

Nut 

004 

   

2070082 

5 

4 

080V90201-0251 

STUD M10X25-SD HWF 

004 

   

2070082 

3 

5 

080V09901-0051 

Shim 

001 

   

2070082 

20 

6 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070082 

18 

7 

080V96601-0577 

Shim 

001 

   

2070082 

15 

8 

081V05703-5593 

Tube 

001 

   

2070082 

17 

9 

MQ6-71230-2104 

ELBOW UNION L12-A4C 

001 

   

2070082 

21 

10 

MQ6-71259-0008 

STRAIGHT UNION L12-A-M14X1,5-ST-M3360-RK3-K 

001 

   

2070082 

27 

11 

MQ6-56333-1252 

TORIC SEAL 23X3 B-FPM 1-70 

001 

   

2070082 

30 

12 

080V91701-0356 

Washer 

001 

   

2070082 

28 

13 

080V05740-0157 

BRACKET F OELRUECKLAUFLEITUNG 

001 

   

2070082 

22 

14 

081V05701-0379 

Tube 

001 

   

2070082 

26 

15 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070082 

24 

16 

080V96601-0576 

Shim 

001 

   

2070082 

9 

17 

082V09107-0001 

rubber pipe/400mm 

001 

   

2070082 

11 

18 

082V09107-0002 

rubber/250mm 

001 

   

2070082 

13 

19 

082V09107-0003 

clamp 

004 

   

2070082 

Comments for this post are closed.