2070094 Exhaust-gas turbocharger(MT13)

Unit2070094Detail


 

 

Unit2070094Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

44 

1 

202V09100-7838 

turbochargerMT13

001 

   

2070094 

7 

2 

200V90201-0143 

STUD M10X25 

006 

   

2070094 

37 

3 

202V08901-0200 

gasket 

001 

   

2070094 

11 

4 

MQ6-11229-0023 

HEXAGON NUT M10-GA-C3J 

004 

   

2070094 

9 

5 

200V90210-0017 

STUD M10X35 

004 

   

2070094 

3 

6 

202V08901-0183 

turbocharger gasket 

001 

   

2070094 

19 

7 

202V09702-5026 

outlet pipe 

001 

   

2070094 

33 

8 

202V09702-5035 

oil pipe 

001 

   

2070094 

35 

9 

202V09702-5036 

Oil pump seat 

001 

   

2070094 

23 

10 

MQ6-71060-2104 

STRAIGHT UNION L12A-M-ST-A4C 

002 

   

2070094 

16 

11 

MQ6-56631-0109 

SEALING RING BS-18,7 X26,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2070094 

17 

12 

202V09702-5011 

inlet pipe 

001 

   

2070094 

24 

13 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

008 

   

2070094 

41 

14 

202V06302-0992 

M16 screw 

003 

   

2070094 

27 

15 

201V96601-0586 

GASKET 

001 

   

2070094 

29 

16 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070094 

25 

17 

201V05703-5395 

Tube 

001 

   

2070094 

30 

18 

MQ6-56631-0111 

SEALING RING BS-24,7 X32,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2070094 

Comments for this post are closed.