2070128 Turbocharger

Unit2070128Detail


 

 

Unit2070128Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V09100-7586 

Turbocharger 

001 

   

2070128 

8 

2 

080V90501-0202 

Nut 

004 

   

2070128 

13 

3 

080V96601-0577 

Shim 

001 

   

2070128 

15 

4

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070128 

6 

5 

080V90201-0251 

STUD M10X25-SD HWF 

004 

   

2070128 

4 

6 

080V09901-0051 

Shim 

001 

   

2070128 

10 

7 

081V05703-5593 

Tube 

001 

   

2070128 

17 

8 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2070128 

16 

9 

MQ6-71259-0008 

STRAIGHT UNION L12-A-M14X1,5-ST-M3360-RK3-K 

001 

   

2070128 

12 

10 

MQ6-71230-2104 

ELBOW UNION L12-A4C 

001 

   

2070128 

20 

11 

080V96601-0576 

Shim 

001 

   

2070128 

22 

12 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070128 

18 

13 

082V05701-0379 

Tube 

001 

   

2070128 

23 

14 

MQ6-03216-8204 

HEX BOLT M6X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070128 

24 

15 

082V96601-0576 

Shim 

001 

   

2070128 

26 

16 

MQ6-67129-0022 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 100-120/12-W2 

001 

   

2070128 

Comments for this post are closed.