2070129 Turbocharger

Unit2070129Detail


 

 

Unit2070129Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V09100-7579 

turbocharger(MT bus,cooler) 

001 

   

2070129 

15 

2 

082V09702-0800 

oil pipe 

001 

   

2070129 

27 

3 

MQ6-03216-8204 

HEX BOLT M6X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070129 

18 

4 

080V96601-0577 

Shim 

001 

   

2070129 

7 

5 

080V90501-0202 

Nut 

004 

   

2070129 

5 

6 

080V90201-0251 

STUD M10X25-SD HWF 

004 

   

2070129 

3 

7 

080V09901-0051 

Shim 

001 

   

2070129 

40 

8 

082V09702-1800 

M14 screw 

002 

   

2070129 

34 

9 

082V09702-1200 

outlet pipe 

001 

   

2070129 

42 

10 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

010 

   

2070129 

17 

11 

MQ6-71230-2104 

ELBOW UNION L12-A4C 

001 

   

2070129 

21 

12 

MQ6-71259-0008 

STRAIGHT UNION L12-A-M14X1,5-ST-M3360-RK3-K

001 

   

2070129 

24 

13 

080V96601-0576 

Shim 

001 

   

2070129 

26 

14 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070129 

22 

15 

082V05701-0381 

Tube 

001 

   

2070129 

28 

16 

082V96601-0576 

Shim 

001 

   

2070129 

20 

17 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070129 

32 

18 

082V09702-1100 

inlet pipe 

001 

   

2070129 

36 

19 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

002 

   

2070129 

9 

20 

082V09107-0001 

rubber pipe/400mm 

001 

   

2070129 

11 

21 

082V09107-0004 

rubber/500mm 

001 

   

2070129 

13 

22 

082V09107-0003 

clamp 

002 

   

2070129 

30 

23 

MQ6-67129-0022 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 100-120/12-W2 

001 

   

2070129 

38 

24 

082V09702-0700 

pipe clamp 

002 

   

2070129 

Comments for this post are closed.