2070138 Turbocharger

Unit2070138Detail


 

 

Unit2070138Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V09100-7588 

Turbocharger(MT,EGR,cooler) 

001 

   

2070138 

7 

2 

080V90501-0202 

Nut 

004 

   

2070138 

3 

3 

082V09901-0051 

Turbocharger Shim 

001 

   

2070138 

5 

4 

080V90201-0251 

STUD M10X25-SD HWF 

004 

   

2070138 

35 

5 

082V09702-1510 

outlet pipe 

001 

   

2070138 

37 

6 

092V98150-0001 

Hollow bolt 

002 

   

2070138 

42 

7 

MQ6-56631-0105 

SEALING RING BS-12,7 X18,0 -ST/FPM1-80

004 

   

2070138 

33 

8 

082V09702-1410 

inlet pipe 

001 

   

2070138 

39 

9 

082V09702-1800 

M14 screw 

002 

   

2070138 

20 

10 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

004 

   

2070138 

18 

11 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

002 

   

2070138 

15 

12 

082V09702-0801 

oil pipe 

001 

   

2070138 

26 

13 

MQ6-56333-1252 

TORIC SEAL 23X3 B-FPM 1-70 

001 

   

2070138 

30 

14 

080V91701-0356 

Washer 

001 

   

2070138 

27 

15 

080V05740-0157 

BRACKET F OELRUECKLAUFLEITUNG 

001 

   

2070138 

32 

16 

MQ6-03216-8306 

HEX BOLT M8X30-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2070138 

23 

17 

082V05701-0480 

Tube 

001 

   

2070138 

25 

18 

MQ6-03216-8204 

HEX BOLT M6X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070138 

21 

19 

082V96601-0577 

Shim 

001 

   

2070138 

9 

20 

082V09107-0001 

rubber pipe/400mm

001 

   

2070138 

11 

21 

082V09107-0002 

rubber/250mm 

001 

   

2070138 

13 

22 

082V09107-0003 

clamp 

004 

   

2070138 

41 

23 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

006 

   

2070138 

Comments for this post are closed.