2070154 Exhaust-gas turbocharger(MT13)

Unit2070154Detail


 

 

Unit2070154Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

202V09100-7833 

turbor charger 

001 

   

2070154 

32 

2 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

008 

   

2070154 

29 

3 

202V06302-0992 

M16 screw 

002 

   

2070154 

35 

4 

201V96601-0586 

GASKET 

001 

   

2070154 

37 

5 

MQ6-03216-8304 

HEX BOLT M8X20-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2070154 

33 

6 

202V05704-5002 

Tube 

001 

   

2070154 

38 

7 

MQ6-56631-0111 

SEALING RING BS-24,7 X32,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2070154 

27 

8 

202V09702-5052 

inlet pipe 

001 

   

2070154 

24 

9 

MQ6-56631-0109 

SEALING RING BS-18,7 X26,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2070154 

16 

10 

202-05703-5326 

Turbocharger oil inlet tube assemblyMT13E6

001 

   

2070154 

25 

11 

202V09702-5051 

outlet pipe 

001 

   

2070154 

22 

12 

202V09702-5036 

Oil pump seat 

001 

   

2070154 

31 

13 

MQ6-71060-2104 

STRAIGHT UNION L12A-M-ST-A4C 

002 

   

2070154 

4 

14 

202V08901-0184 

turbocharger gasket 

001 

   

2070154 

10 

15 

200V90210-0017 

STUD M10X35 

004 

   

2070154 

13 

16 

MQ6-11229-0023 

HEXAGON NUT M10-GA-C3J 

004 

   

2070154 

6 

17 

201V08901-0210 

Gasket 

001 

   

2070154 

8 

18 

200V90201-0143 

STUD M10X25 

006 

   

2070154 

14 

19 

202V08120-5287 

Heat shield-Turbocharging 

001 

   

2070154 

Comments for this post are closed.