2110584 Air Booster

Unit2110584Detail


 

 

Unit2110584Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

081V08201-0467 

Intake manifold 

001 

   

2110584 

6 

2 

MQ6-03216-8319 

HEX BOLT M8X120-10.9-MAN183-B1 

005 

   

2110584 

5 

3 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

006 

   

2110584 

7 

4 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110584 

8 

5 

MQ6-08092-0144 

SCREW PLUG A-M14X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110584 

9 

6 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110584 

3 

7 

081V08902-0212 

GASKET 

006 

   

2110584 

10 

8 

MQ6-08092-0145 

SCREW PLUG A-M16X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110584 

11 

9 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110584 

14 

10 

082V08902-0203 

Shim 

002 

   

2110584 

19 

11 

MQ6-03216-8320 

HEX BOLT M8X130-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110584 

18 

12 

MQ6-03216-8314 

HEX BOLT M8X70-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110584 

28 

13 

080V96301-0108 

HOSE M 3055-50-7L X100 

001 

   

2110584 

30 

14 

081V09411-0916 

CHARGE-AIR PIPE 

001 

   

2110584 

32 

15 

MQ6-08042-0211 

SCREW PLUG M30X1,5-ST-ZNPHR3F 

001 

   

2110584 

33 

16 

MQ6-56631-0114 

SEALING RING BS-31 X39 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110584 

34 

17 

MQ6-03216-8408 

HEX BOLT M10X40-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110584 

35 

18 

081V09440-0165 

Bracket 

001 

   

2110584 

20 

19 

081V09440-0127 

BRACKET 

001 

   

2110584 

22 

20 

081V09411-0647 

Tube 

001 

   

2110584 

26 

21 

080V97445-0052 

Clip 

001 

   

2110584 

25 

22 

MQ6-56343-1313 

RUND 

001 

   

2110584 

12 

23 

081V09411-0743 

INTERCOOLER ELBOW 

001 

   

2110584 

16 

24 

082V08902-0205 

intake flange 

001 

   

2110584 

24 

25 

MQ6-67129-0021 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 60-80/12-W2 

002 

   

2110584 

Comments for this post are closed.