2110714 CHARGE-AIR SYSTEM D0834

Unit2110714Detail


 

 

Unit2110714Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

081V08201-0447 

Intake manifold 

001 

   

2110714 

9 

2 

MQ6-08092-0144 

SCREW PLUG A-M14X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110714 

10 

3 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110714 

4 

4 

081V08902-0212 

GASKET 

004 

   

2110714 

8 

5 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110714 

44 

6 

MQ6-08092-0145 

SCREW PLUG A-M16X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110714 

45 

7 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110714 

7 

8 

MQ6-03216-8319 

HEX BOLT M8X120-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2110714 

6 

9 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2110714 

13 

10 

082V08902-0203 

Shim 

002 

   

2110714 

15 

11 

082V08902-0204 

Intake Heating System 

001 

   

2110714 

11 

12 

081V09411-0686 

INTERCOOLER ELBOW 

001 

   

2110714 

19 

13 

MQ6-03216-8320 

HEX BOLT M8X130-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110714 

18 

14 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110714 

22 

15 

MQ6-56343-1313 

RUND 

001 

   

2110714 

23 

16 

080V97445-0052 

Clip 

001 

   

2110714 

20 

17 

081V09411-0636 

Tube 

001 

   

2110714 

43 

18 

MQ6-67129-0021 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 60-80/12-W2 

002 

   

2110714 

41 

19 

080V96301-0107 

HOSE M 3055-50-7L X90 

001 

   

2110714 

36 

20 

080V91701-0401 

Bushing 

001 

   

2110714 

34 

21 

MQ6-08042-0211 

SCREW PLUG M30X1,5-ST-ZNPHR3F 

001 

   

2110714 

35 

22 

MQ6-56631-0114 

SEALING RING BS-31 X39 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110714 

39 

23 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110714 

27 

24 

810W94299-2775 

TUBE 16X2,5X23+-0,2-M3313-E235 

001 

   

2110714 

31 

25 

810W90713-0015 

Washer 

002 

   

2110714 

29 

26 

810W90713-0014 

DAMPING WASHER 

002 

   

2110714 

33 

27 

MQ6-15070-6103 

WASHER 8-100HV-MAN183-B1 

001 

   

2110714 

40 

28 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110714 

25 

29 

081V09411-0789 

Tube 

001 

   

2110714 

Comments for this post are closed.