2110786 CHARGE-AIR SYSTEM

Unit2110786Detail


 

 

Unit2110786Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

081V08201-0447 

Intake manifold 

001 

   

2110786 

10 

2 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110786 

46 

3 

MQ6-08092-0145 

SCREW PLUG A-M16X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110786 

47 

4 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110786 

7 

5 

MQ6-03216-8319 

HEX BOLT M8X120-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110786 

6 

6 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2110786 

15 

7 

082V08902-0203 

Shim 

002 

   

2110786 

21 

8 

MQ6-03216-8320 

HEX BOLT M8X130-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110786 

20 

9 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110786 

13 

10 

081V09411-0636 

Tube 

001 

   

2110786 

26 

11 

080V97445-0052 

Clip 

001 

   

2110786 

25 

12 

MQ6-56343-1313 

RUND 

001 

   

2110786 

4 

13 

081V08902-0212 

GASKET 

004 

   

2110786 

12 

14 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110786 

11 

15 

MQ6-08092-0144 

SCREW PLUG A-M14X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110786 

8 

16 

082V03216-8318 

HEX BOLT Q186-M8X115-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110786 

17 

17 

082V08902-0204 

Intake Heating System 

001 

   

2110786 

22 

18 

082V09411-0745 

INTERCOOLER ELBOW 

001 

   

2110786 

28 

19 

810W94299-2775 

TUBE 16X2,5X23+-0,2-M3313-E235 

001 

   

2110786 

30 

20 

810W90713-0014 

DAMPING WASHER 

002 

   

2110786 

32 

21 

810W90713-0015 

Washer 

002 

   

2110786 

35 

22 

MQ6-08042-0211 

SCREW PLUG M30X1,5-ST-ZNPHR3F 

001 

   

2110786 

37 

23 

080V91701-0401 

Bushing 

001 

   

2110786 

40 

24 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110786 

41 

25 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110786 

42 

26 

080V96301-0107 

HOSE M 3055-50-7L X90 

001 

   

2110786 

44 

27 

MQ6-67129-0021 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 60-80/12-W2 

002 

   

2110786 

Comments for this post are closed.