2110890 CHARGE-AIR SYSTEM

Unit2110890Detail


 

 

Unit2110890Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V08201-0667 

Intake manifold 

001 

   

2110890 

7 

2 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110890 

6 

3 

MQ6-03216-8319 

HEX BOLT M8X120-10.9-MAN183-B1 

005 

   

2110890 

5 

4 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

006 

   

2110890 

9 

5 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110890 

8 

6 

MQ6-08092-0144 

SCREW PLUG A-M14X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110890 

12 

7 

082V09411-0764 

INTERCOOLER ELBOW 

001 

   

2110890 

16 

8 

082V96601-0610 

Shim 

002 

   

2110890 

14 

9 

082V09415-7019 

air control valve 

001 

   

2110890 

21 

10 

082V09415-5022 

venturithroat 

001 

   

2110890 

19 

11 

082V27421-0621 

air flow sensor 

001 

   

2110890 

18 

12 

Q1860665TF61 

HEX BOLT Q186-M6×65-10.9-MAN183-B1

004 

   

2110890 

23 

13 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110890 

30 

14 

MQ6-03216-8320 

HEX BOLT M8X130-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2110890 

29 

15 

MQ6-03216-8314 

HEX BOLT M8X70-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110890 

24 

16 

082V08902-0203 

Shim 

002 

   

2110890 

27 

17 

082V08902-0205/1 

intake flange 

001 

   

2110890 

3 

18 

081V08902-0212 

GASKET 

006 

   

2110890 

37 

19 

MQ6-56343-1313 

RUND 

001 

   

2110890 

38 

20 

080V97445-0052 

Clip 

001 

   

2110890 

34 

21 

081V09411-0647 

Tube 

001 

   

2110890 

31 

22 

081V09440-0127 

BRACKET 

001 

   

2110890 

45 

23 

081V09440-0165 

Bracket 

001 

   

2110890 

42 

24 

082V09411-0960 

CHARGE-AIR PIPE 

001 

   

2110890 

10 

25 

MQ6-08092-0145 

SCREW PLUG A-M16X1,5-ST-A3C 

001 

   

2110890 

11 

26 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2110890 

36 

27 

MQ6-67129-0021 

HOSE CLAMP TORRO M FEDER 60-80/12-W2 

002 

   

2110890 

40 

28 

080V96301-0107 

HOSE M 3055-50-7L X90 

001 

   

2110890 

44 

29 

MQ6-03216-8408 

HEX BOLT M10X40-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2110890 

Comments for this post are closed.