2140064 FAN

Unit2140064Detail


 

 

Unit2140064Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

38 

1 

202V06600-7057 

Φ770fan

001 

   

2140064 

37 

2 

MQ6-02202-4203 

HEX COLLAR BOLT M10X25-MAN183-B1 

004 

   

2140064 

1 

3 

202-06600-6121 

fan support 

001 

   

2140064 

3 

3.1 

202V06609-5010 

fan support assembly 

001 

   

2140064 

15 

3.2 

202-06603-5008 

fan draft 

001 

   

2140064 

30 

3.3 

200V91701-0904 

SLEEVE 

002 

   

2140064 

29 

3.4 

MQ6-56939-0068 

TORIC SEAL 108X3 N -FPM 1-70-BES 

001 

   

2140064 

23 

3.5 

201V96501-0573 

Oil seal 

001 

   

2140064 

21 

3.6 

202V06604-0092 

FAN 

001 

   

2140064 

27 

3.7 

200V90001-0261 

Hex bolt 

001 

   

2140064 

32 

4 

MQ6-03216-8305 

HEX BOLT M8X25-10.9-MAN183-B1 

004 

   

2140064 

33 

5 

MQ6-03216-8308 

HEX BOLT M8X40-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2140064 

36 

6 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2140064 

Comments for this post are closed.