2160012 exhaust

Unit2160012Detail


 

 

Unit2160012Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

3 

1 

082V08102-0078 

EXHAUST ELBOW ZYL 3-4 

001 

   

2160012 

7 

2 

081V08901-0269 

Gasket 

002 

   

2160012 

1 

3 

081V08102-0161 

EXHAUST ELBOW ZYL 1-2 

001 

   

2160012 

16 

4 

080V08120-5346 

HEAT PROTECTION PLATE ZYL 1-2 

001 

   

2160012 

26 

5 

MQ6-15013-0411 

WASHER 8-200HV-MAN183-B1 

006 

   

2160012 

25 

6 

MQ6-01324-5310 

HEX BOLT M8X12-GA-C3J 

006 

   

2160012 

18 

7 

082V08120-5334 

HEAT PROTECTION PLATE ZYL 3-4 

001 

   

2160012 

15 

8 

MQ6-11249-0017 

HEXAGON NUT A M8-GA-C2J 

002 

   

2160012 

13 

9 

080V90210-0012 

STUD M8X40 WF 

002 

   

2160012 

9 

10 

080V90490-0090 

SCREW M8X80 HWF 

004 

   

2160012 

5 

11 

080V98701-0085 

Seal ring 

008 

   

2160012 

11 

12 

080V90490-0102 

SCREW M8X40 WF 

010 

   

2160012 

Comments for this post are closed.