2250007 1-CYLINDER AIR COMPRESSOR

Unit2250007Detail


 

 

Unit2250007Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

15 

1 

080V06303-5680 

COOLANT PIPE KMPPE-LPR 

001 

   

2250007 

22 

2 

082V98110-0186 

SWIVEL UNION L10 M16X1,5 

001 

   

2250007 

24 

3 

082V98150-0176 

Hollow bolt 

001 

   

2250007 

26 

4 

MQ6-56936-9738 

O-RING 16X1,5N-FPM 1-70 

002 

   

2250007 

38 

5 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2250007 

37 

6 

MQ6-71251-2403 

STRAIGHT UNION L10-A-M16X1,5-ST-MAN 183-B1 

001 

   

2250007 

27 

7 

080V06303-5681 

COOLANT PIPE 

001 

   

2250007 

36 

8 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

004 

   

2250007 

34 

9 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

002 

   

2250007 

39 

10 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250007 

40 

11 

MQ6-11251-2017 

HEXAGON NUT M 6 -10-MAN183-B1 

001 

   

2250007 

13 

12 

MQ6-67420-1232 

SPRING CLIP A-32X12 

001 

   

2250007 

14 

13 

MQ6-03216-8306 

HEX BOLT M8X30-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250007 

69 

14 

082V54120-5365 

SUCTION PIPE F LPR 

001 

   

2250007 

62 

16 

080V91701-0356 

Washer 

002 

   

2250007 

7 

17 

MQ6-67420-1235 

SPRING CLIP A-35X12 

002 

   

2250007 

6 

18 

MQ4-27199-1260 

HOSE N1 -25 X 60 

001 

   

2250007 

60 

19 

080V51710-0001 

BRACKET F BREMSLEITUNG 

001 

   

2250007 

64 

20 

MQ6-03216-8310 

HEX BOLT M8X50-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2250007 

59 

21 

MQ6-11251-2017 

HEXAGON NUT M 6 -10-MAN183-B1 

004 

   

2250007 

55 

22 

MQ6-67066-0211 

CLIP 2X16-8-MAN183-B1 

002 

   

2250007 

58 

23 

MQ6-03216-8207 

HEX BOLT M6X35-10.9-MAN183-B1 

004 

   

2250007 

56 

24 

850W51710-0041 

Clip 

001 

   

2250007 

50 

25 

850W51221-5005 

BRAKE LINE TEIL2 LP 352 

001 

   

2250007 

49 

26 

MQ6-71070-2133 

STRAIGHT UNION LL16-A4C 

001 

   

2250007 

52 

27 

850W51221-2107 

BRAKE LINE 

001 

   

2250007 

46 

28 

MQ6-67150-0106 

CLIP 16-A4C 

002 

   

2250007 

47 

29 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2250007 

44 

30 

850W51221-5008 

BRAKE LINE TEIL1 R6 352 

001 

   

2250007 

41 

31 

MQ6-71759-0001 

ELBOW UNION LL16 M26X1,5 OB-A4C 

001 

   

2250007 

42 

32 

MQ6-79090-4202 

Nut 

001 

   

2250007 

68 

33 

MQ6-56333-3256 

TORIC SEAL 24,2X3 B-FPM 1-70 GRUEN 

001 

   

2250007 

1 

34 

080V54120-6038 

ELBOW 

001 

   

2250007 

5 

35 

MQ6-79090-4202 

Nut 

001 

   

2250007 

43 

36 

MQ6-56631-0112 

SEALING RING BS-26,7 X34,9 -ST/FPM1-80 

002 

   

2250007 

Comments for this post are closed.