2250009 1-CYLINDER AIR COMPRESSOR

Unit2250009Detail


 

 

Unit2250009Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

080V54120-6038 

ELBOW 

001 

   

2250009 

7 

2 

MQ6-67420-1235 

SPRING CLIP A-35X12 

002 

   

2250009 

6 

3 

MQ4-27199-1260 

HOSE N1 -25 X 60 

001 

   

2250009 

8 

4 

082V54120-5501 

SUCTION PIPE F LPR 

001 

   

2250009 

13 

5 

MQ6-67420-1232 

SPRING CLIP A-32X12 

001 

   

2250009 

41 

6 

MQ6-71759-0001 

ELBOW UNION LL16 M26X1,5 OB-A4C 

001 

   

2250009 

26 

7 

MQ6-56936-9738 

O-RING 16X1,5N-FPM 1-70 

002 

   

2250009 

24 

8 

082V98150-0176 

Hollow bolt 

001 

   

2250009 

22 

9 

082V98110-0186 

SWIVEL UNION L10 M16X1,5 

001 

   

2250009 

15 

10 

080V06303-5680 

COOLANT PIPE KMPPE-LPR 

001 

   

2250009 

40 

11 

MQ6-11251-2017 

HEXAGON NUT M 6 -10-MAN183-B1 

001 

   

2250009 

39 

12 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250009 

36 

13 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

004 

   

2250009 

34 

14 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

002 

   

2250009 

27 

15 

080V06303-5681 

COOLANT PIPE 

001 

   

2250009 

37 

16 

MQ6-71251-2403 

STRAIGHT UNION L10-A-M16X1,5-ST-MAN 183-B1 

001 

   

2250009 

38 

17 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2250009 

42 

18 

MQ6-11164-8359 

HEXAGON NUT M26X1,5-MAN 183-B1

001 

   

2250009 

43 

19 

MQ6-56333-3256 

TORIC SEAL 24,2X3 B-FPM 1-70 GRUEN 

001 

   

2250009 

47 

20 

MQ6-08042-0209 

plug screw M26x1.5 

001 

   

2250009 

50 

21 

MQ6-56631-0112 

SEALING RING BS-26,7 X34,9 -ST/FPM1-80 

002 

   

2250009 

14 

22 

MQ6-03216-8306 

HEX BOLT M8X30-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250009 

Comments for this post are closed.