2250010 connector parts for 1-cyl. Air compressor

Unit2250010Detail


 

 

Unit2250010Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

5 

1 

080V06303-5680 

COOLANT PIPE KMPPE-LPR 

001 

   

2250010 

12 

2 

082V98110-0186 

SWIVEL UNION L10 M16X1,5 

001 

   

2250010 

14 

3 

082V98150-0176 

Hollow bolt 

001 

   

2250010 

16 

4 

MQ6-56936-9738 

O-RING 16X1,5N-FPM 1-70 

002 

   

2250010 

28 

5 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2250010 

27 

6 

MQ6-71251-2403 

STRAIGHT UNION L10-A-M16X1,5-ST-MAN 183-B1 

001 

   

2250010 

17 

7 

080V06303-5681 

COOLANT PIPE 

001 

   

2250010 

26 

8 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

004 

   

2250010 

24 

9 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

002 

   

2250010 

29 

10 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250010 

30 

11 

MQ6-11251-2017 

HEXAGON NUT M 6 -10-MAN183-B1 

001 

   

2250010 

1 

12 

082V54120-6026 

PIPE 

001 

   

2250010 

3 

13 

MQ6-79090-4202 

Nut 

001 

   

2250010 

4 

14 

082V54120-0386 

PIPE 

001 

   

2250010 

31 

15 

MQ6-56333-3256 

TORIC SEAL 24,2X3 B-FPM 1-70 GRUEN 

001 

   

2250010 

35 

16 

MQ6-08042-0209 

plug screw M26x1.5 

001 

   

2250010 

34 

17 

MQ6-03216-8307 

HEX BOLT M8X35-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2250010 

Comments for this post are closed.