2250070 connector parts for 1-cyl. Air compressor

Unit2250070Detail


 

 

Unit2250070Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V54120-5643 

SUCTION PIPE F LPR 

001 

   

2250070 

6 

2 

080V90490-0060 

SCREW M8X50 WF 

001 

   

2250070 

3 

3 

MQ6-67420-1232 

SPRING CLIP A-32X12 

001 

   

2250070 

4 

4 

080V91701-0295 

BUSH 

001 

   

2250070 

14 

5 

MQ6-67420-1235 

SPRING CLIP A-35X12 

002 

   

2250070 

13 

6 

MQ4-27199-1260 

HOSE N1 -25 X 60 

001 

   

2250070 

20 

7 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250070 

24 

8 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

002 

   

2250070 

56 

9 

MQ6-11251-2017 

HEXAGON NUT M 6 -10-MAN183-B1 

003 

   

2250070 

54 

10 

MQ6-67066-0211 

CLIP 2X16-8-MAN183-B1 

001 

   

2250070 

48 

11 

850W51221-5061 

BRAKE LINE TEIL2 EURO6 /LP 352CCM 

001 

   

2250070 

52 

12 

850W51710-0041 

Clip 

001 

   

2250070 

57 

13 

MQ6-71070-2133 

STRAIGHT UNION LL16-A4C 

001 

   

2250070 

61 

14 

MQ6-03216-8203 

HEX BOLT M6X16-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2250070 

50 

15 

850W51221-5012 

BRAKE LINE TEIL1 EURO5 /LP 352CCM 

001 

   

2250070 

62 

16 

MQ6-08042-0209 

plug screw M26x1.5 

001 

   

2250070 

46 

17 

MQ6-56631-0112 

SEALING RING BS-26,7 X34,9 -ST/FPM1-80 

003 

   

2250070 

45 

18 

MQ6-79090-4202 

Nut 

001 

   

2250070 

44 

19 

MQ6-71759-0001 

ELBOW UNION LL16 M26X1,5 OB-A4C 

001 

   

2250070 

8 

20 

080V54120-6038 

ELBOW 

001 

   

2250070 

39 

21 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

001 

   

2250070 

41 

22 

MQ6-56631-0106 

SEALING RING BS-14,7 X22,0 -ST/FPM1-80 

002 

   

2250070 

31 

23 

080V06303-5681 

COOLANT PIPE 

001 

   

2250070 

42 

24 

MQ6-71251-2403 

STRAIGHT UNION L10-A-M16X1,5-ST-MAN 183-B1 

001 

   

2250070 

43 

25 

MQ6-56631-0107 

SEALING RING BS-16,7 X24,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2250070 

17 

26 

080V91701-0530 

Sleeve 

001 

   

2250070 

25 

27 

200V98181-6018 

STRAIGHT UNION NG12 M16X1,5 

001 

   

2250070 

15 

28 

080V06303-5848 

COOLANT PIPE KMPPE-LPR 

001 

   

2250070 

38 

29 

MQ6-11064-2112 

HEXAGON NUT M6-8-MAN183-B1 

001 

   

2250070 

35 

30 

MQ6-67300-1026 

FASTENING CLAMP D1-10X15W1-2-EPDM 

001 

   

2250070 

19 

31 

MQ6-03216-8208 

HEX BOLT M6X40-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2250070 

21 

32 

MQ6-67300-1226 

FASTENING CLAMP D1-12X15-W1-2-EPDM 

003 

   

2250070 

22 

33 

080V98150-0175 

Hollow bolt 

001 

   

2250070 

55 

34 

MQ6-03216-8207 

HEX BOLT M6X35-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2250070 

58 

36 

082V06640-5065 

BRACKET 

001 

   

2250070 

60 

37 

MQ6-67150-0106 

CLIP 16-A4C 

001 

   

2250070 

Comments for this post are closed.