2270004 The flywheel shell SAE1

Unit2270004Detail


 

 

Unit2270004Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V01401-5197 

FLYWHEEL HOUSING SAE1 

001 

   

2270004 

11 

2 

MQ6-03216-8634 

HEX BOLT M14X105-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270004 

7 

3 

081V01904-0010 

gasket 

001 

   

2270004 

5 

4 

080V01510-0281 

RADIAL SHAFT SEAL HINTEN 

001 

   

2270004 

10 

5 

MQ6-03216-8506 

HEX BOLT M12X30-10.9-MAN183-B1 

009 

   

2270004 

14 

6 

201V96601-0382 

Shim 

001 

   

2270004 

17 

7 

201V98112-0119 

Cover 

001 

   

2270004 

21 

8 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270004 

12 

9 

201V98112-0119 

Cover 

001 

   

2270004 

16 

10 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270004 

19 

11 

201V96601-0382 

Shim 

001 

   

2270004 

Comments for this post are closed.