2270011 Flywheel housing

Unit2270011Detail


 

 

Unit2270011Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

2 

1 

201-01401-0342 

Flywheel housing 

001 

   

2270011 

13 

2 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270011 

9 

3 

201V98112-0119 

Cover 

001 

   

2270011 

11 

4 

201V96601-0382 

Shim 

001 

   

2270011 

7 

5 

201V01510-0283 

RADIAL SHAFT SEAL 

001 

   

2270011 

15 

6 

MQ6-03216-8406 

HEX BOLT M10X30-10.9-MAN183-B1 

009 

   

2270011 

17 

7 

MQ6-03216-8701 

Hexagon bolts with flange Q186-M16X1.5X55-10.9-MAN183-B1 

004 

   

2270011 

16 

8 

MQ6-03216-8408 

HEX BOLT M10X40-10.9-MAN183-B1 

004 

   

2270011 

Comments for this post are closed.