2270050 Flywheel housing

Unit2270050Detail


 

 

Unit2270050Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

2 

1 

201-01401-0327 

Flywheel housing 

001 

   

2270050 

12 

2 

201V96601-0382 

Shim 

001 

   

2270050 

10 

3 

201V98112-0119 

Cover 

001 

   

2270050 

14 

4 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270050 

8 

5 

201V01510-0283 

RADIAL SHAFT SEAL 

001 

   

2270050 

16 

6 

MQ6-03216-8406 

HEX BOLT M10X30-10.9-MAN183-B1 

009 

   

2270050 

18 

7 

MQ6-03216-8701 

Hexagon bolts with flange Q186-M16X1.5X55-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270050 

17 

8 

MQ6-03216-8408 

HEX BOLT M10X40-10.9-MAN183-B1 

004 

   

2270050 

Comments for this post are closed.