2270145 The flywheel shell SAE1

Unit2270145Detail


 

 

Unit2270145Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V01401-5196 

FLYWHEEL HOUSING SAE1 

001 

   

2270145 

13 

2 

MQ6-03216-8634 

HEX BOLT M14X105-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270145 

9 

3 

081V01904-0010 

gasket 

001 

   

2270145 

19 

4 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270145 

14 

5 

201V98112-0119 

Cover 

001 

   

2270145 

17 

6 

201V96601-0382 

Shim 

001 

   

2270145 

12 

7 

MQ6-03216-8506 

HEX BOLT M12X30-10.9-MAN183-B1 

009 

   

2270145 

6 

8 

080V01510-0281 

RADIAL SHAFT SEAL HINTEN 

001 

   

2270145 

20 

9 

201V98112-0119 

Cover 

001 

   

2270145 

23 

10 

201V96601-0382 

Shim 

001 

   

2270145 

25 

11 

MQ6-03216-8303 

HEX BOLT M8X16-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2270145 

26 

12 

082V08202-0119 

flywheel bracket 

001 

   

2270145 

Comments for this post are closed.