2310060 冷却液管(欧Ⅵ)

Unit2310060Detail


 

 

Unit2310060Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

6 

1 

201V06303-5539 

冷却液弯管

001 

   

2310060 

23 

2 

MQ6-03216-8310 

HEX BOLT M8X50-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2310060 

37 

3 

MQ6-03216-8204 

HEX BOLT M6X20-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2310060 

38 

4 

MQ6-15193-0307 

WASHER 6-200HV-MAN183-B1 

001 

   

2310060 

35 

5 

810W97401-0682 

Clip 

001 

   

2310060 

16 

6 

200V98182-0026 

EXTENSION TUBE DMR62/51 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310060 

1 

7 

200V06302-0657 

COOLANT ELBOW 

001 

   

2310060 

5 

8 

MQ6-03216-8305 

HEX BOLT M8X25-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2310060 

4 

9 

MQ6-56936-2423 

TORIC SEAL 60X3 N-FPM 1-70 

001 

   

2310060 

19 

10 

200V98182-0050 

EXTENSION TUBE DMR44/35 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310060 

22 

11 

MQ6-56939-0071 

TORIC SEAL 56 X 4 N -EPDM 9-70 

001 

   

2310060 

28 

12 

200V98131-0223 

Nozzle 

001 

   

2310060 

31 

13 

MQ6-56631-0105 

SEALING RING BS-12,7 X18,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2310060 

32 

14 

200V98182-0026 

EXTENSION TUBE DMR62/51 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310060 

24 

15 

200V06302-0638 

cooling pipe 

001 

   

2310060 

26 

16 

201V06904-0039 

密封垫片

001 

   

2310060 

12 

17 

202V06340-0612 

bracket 

001 

   

2310060 

14 

18 

MQ6-03216-8204 

HEX BOLT M6X20-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2310060 

15 

19 

190003171356 

Cable binder 

004 

   

2310060 

41 

20 

MQ6-03216-8305 

HEX BOLT M8X25-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2310060 

42 

21 

MQ6-15013-0411 

WASHER 8-200HV-MAN183-B1 

001 

   

2310060 

Comments for this post are closed.