2310106 冷却液管(MT13欧Ⅵ)

Unit2310106Detail


 

 

Unit2310106Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

21 

1 

202V06302-0639 

cooling pipe 

001 

   

2310106 

19 

2 

MQ6-56939-0071 

TORIC SEAL 56 X 4 N -EPDM 9-70 

001 

   

2310106 

6 

3 

202V06303-5540 

cooler warter pipe 

001 

   

2310106 

20 

4 

MQ6-03216-8310 

HEX BOLT M8X50-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2310106 

10 

5 

MQ6-56631-0110 

SEALING RING BS-22,7 X30,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2310106 

8 

6 

200V98131-0234 

THREADED UNION M22X1,5 DN20 

001 

   

2310106 

30 

7 

MQ6-03216-8204 

HEX BOLT M6X20-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2310106 

31 

8 

MQ6-15193-0307 

WASHER 6-200HV-MAN183-B1 

001 

   

2310106 

28 

9 

810W97401-0682 

Clip 

001 

   

2310106 

13 

10 

200V98182-0026 

EXTENSION TUBE DMR62/51 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310106 

1 

11 

200V06302-0657 

COOLANT ELBOW 

001 

   

2310106 

5 

12 

MQ6-03216-8305 

HEX BOLT M8X25-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2310106 

4 

13 

MQ6-56936-2423 

TORIC SEAL 60X3 N-FPM 1-70 

001 

   

2310106 

16 

14 

200V98182-0050 

EXTENSION TUBE DMR44/35 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310106 

11 

15 

202V96901-0002 

出水口保护套

001 

   

2310106 

23 

16 

201V06904-0039 

密封垫片

001 

   

2310106 

25 

17 

200V98182-0026 

EXTENSION TUBE DMR62/51 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310106 

34 

18 

MQ6-03216-8305 

HEX BOLT M8X25-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2310106 

Comments for this post are closed.