2310113 pipe

Unit2310113Detail


 

 

Unit2310113Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

201V06302-0991 

COOLANT ELBOW 

001 

   

2310113 

7 

2 

200V98182-0050 

EXTENSION TUBE DMR44/35 F KUEHLMITTEL 

001 

   

2310113 

5 

3 

MQ6-56936-2423 

TORIC SEAL 60X3 N-FPM 1-70 

001 

   

2310113 

12 

4 

190003171390 

Cable binder 

001 

   

2310113 

20 

5 

MQ6-56631-0105 

SEALING RING BS-12,7 X18,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2310113 

17 

6 

200V98131-0223 

Nozzle 

001 

   

2310113 

16 

7 

200-98182-0089 

Tube 

001 

   

2310113 

10 

8 

202V06303-5704 

COOLANT ELBOW 

001 

   

2310113 

15 

9 

MQ6-03216-8309 

HEX BOLT M8X45-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2310113 

3 

10 

MQ6-08049-0040 

SCREW PLUG M12X1,5-ST-M3360-RK10-K 

001 

   

2310113 

4 

11 

MQ6-56631-0105 

SEALING RING BS-12,7 X18,0 -ST/FPM1-80 

001 

   

2310113 

14 

12 

MQ6-03216-8415 

HEX BOLT M10X80-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2310113 

6 

13 

MQ6-03216-8305 

HEX BOLT M8X25-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2310113 

13 

14 

MQ6-56939-0079 

TORIC SEAL 57 X 4,5 N -EPDM 9-70 

001 

   

2310113 

Comments for this post are closed.