2450008 exhaust manifold

Unit2450008Detail


 

 

Unit2450008Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

3 

1 

070V15901-0339 

Gasket 

001 

   

2450008 

1 

2 

070V15201-6413 

exhaust elbow with exhaust throttle 

001 

   

2450008 

7 

3 

080V90490-0059 

SCREW M8X30 WF 

003 

   

2450008 

9 

4 

080V90490-0061 

SCREW M8X58 WF 

001 

   

2450008 

11 

5 

070V15502-0356 

bracket 

001 

   

2450008 

15 

6 

Q32008 

Nut 

001 

   

2450008 

13 

7 

MQ6-03216-8505 

HEX BOLT M12X25-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2450008 

14 

8 

MQ6-03216-8307 

HEX BOLT M8X35-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2450008 

5 

9 

070V15201-9007 

Cover 

001 

   

2450008 

Comments for this post are closed.