2450022 EXHAUST ELBOW N ATL

Unit2450022Detail


 

 

Unit2450022Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

081V15201-0092 

EXHAUST ELBOW 

001 

   

2450022 

7 

2 

080V90001-0202 

HEX BOLT M8X40 WF 

003 

   

2450022 

10 

3 

080V90001-0201 

HEX BOLT M8X80 WF 

002 

   

2450022 

13 

4 

080V15215-5010 

Heat shield 

001 

   

2450022 

15 

5 

MQ6-01289-0266 

HEX BOLT M 8X16-8.8-C3J 

003 

   

2450022 

5 

6 

080V90201-0251 

STUD M10X25-SD HWF 

003 

   

2450022 

3 

7 

080V90501-0202 

Nut 

003 

   

2450022 

Comments for this post are closed.