2450038 exhaust manifold

Unit2450038Detail


 

 

Unit2450038Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

070V15201-0412 

exhaust elbow 

001 

   

2450038 

4 

2 

070V15901-0339 

Gasket 

001 

   

2450038 

6 

3 

080V90490-0059 

SCREW M8X30 WF 

003 

   

2450038 

8 

4 

080V90490-0061 

SCREW M8X58 WF 

001 

   

2450038 

10 

5 

070V15502-0356 

bracket 

001 

   

2450038 

14 

6 

Q32008 

Nut 

001 

   

2450038 

12 

7 

MQ6-03216-8505 

HEX BOLT M12X25-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2450038 

13 

8 

MQ6-03216-6307 

HEX BOLTQ186- M8X35-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2450038 

Comments for this post are closed.