2470003 Water pump

Unit2470003Detail


 

 

Unit2470003Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

2 

1 

080V06500-6700 

Water pump 

001 

   

2470003 

8 

2 

MQ6-03216-8314 

HEX BOLT M8X70-10.9-MAN183-B1 

005 

   

2470003 

4 

3 

201V06503-0384 

PULLEY 

001 

   

2470003 

10 

4 

MQ6-03215-8302 

HEX BOLT M 8X12-8.8-MAN183-B1 

003 

   

2470003 

9 

5 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2470003 

15 

6 

MQ6-03216-8315 

HEX BOLT M8X80-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2470003 

16 

7 

MQ6-03216-8333 

HEX BOLT M8X95-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2470003 

11 

8 

081V06302-0861 

COOLANT ELBOW 

001 

   

2470003 

13 

9 

080V06903-0059 

GASKET 

001 

   

2470003 

6 

10 

080V06901-0196 

Gasket 

001 

   

2470003 

Comments for this post are closed.