2470008 Water pump

Unit2470008Detail


 

 

Unit2470008Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

2 

1 

080V06500-6700 

Water pump 

001 

   

2470008 

6 

2 

080V06901-0196 

Gasket 

001 

   

2470008 

9 

3 

MQ6-03216-8314 

HEX BOLT M8X70-10.9-MAN183-B1 

005 

   

2470008 

10 

4 

MQ6-03216-8317 

HEX BOLT M8X100-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2470008 

4 

5 

201V06503-0384 

PULLEY 

001 

   

2470008 

11 

6 

MQ6-03215-8302 

HEX BOLT M 8X12-8.8-MAN183-B1 

003 

   

2470008 

12 

7 

081V06302-0595 

COOLANT ELBOW 

001 

   

2470008 

14 

8 

080V06903-0059 

GASKET 

001 

   

2470008 

17 

9 

MQ6-03216-8333 

HEX BOLT M8X95-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2470008 

18 

10 

MQ6-03216-8307 

HEX BOLT M8X35-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2470008 

Comments for this post are closed.