2480004 Coolant compressor right (without FCKW)

Unit2480004Detail


 

 

Unit2480004Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V77970-7031 

REFRIGERANT COMPRESSOR 

001 

   

2480004 

16 

2 

MQ6-03215-8420 

bolt 

002 

   

2480004 

19 

3 

080V19101-0439 

Bracket 

001 

   

2480004 

17 

4 

MQ6-15013-0412 

WASHER 10-200HV-MAN183-B1 

002 

   

2480004 

18 

5 

MQ6-11229-2027 

nut 

002 

   

2480004 

5 

6 

MQ6-03216-8407 

HEX BOLT Q186-M10X35-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2480004 

6 

7 

MQ6-03216-8511 

HEX BOLT M12X55-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2480004 

32 

8 

082V19101-0001 

BRACKET F KAEMIKO 

001 

   

2480004 

27 

9 

MQ6-03216-8411 

HEX BOLT M10X55-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2480004 

23 

10 

201V95800-6099 

Idle gear 

002 

   

2480004 

25 

11 

080V91610-0010 

COVER PLATE F KUGELLAGER 

002 

   

2480004 

28 

12 

080V90710-0275 

Shim 

001 

   

2480004 

34 

13 

082V96820-1248 

belt 

001 

   

2480004 

7 

14 

MQ6-03216-8414 

HEX BOLT M10X70-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2480004 

21 

15 

082V91701-0992 

bush 

002 

   

2480004 

Comments for this post are closed.