2480008 Coolant compressor

Unit2480008Detail


 

 

Unit2480008Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

082V77970-7031 

REFRIGERANT COMPRESSOR 

001 

   

2480008 

5 

2 

082V96820-1227 

belt 

001 

   

2480008 

9 

3 

MQ6-03216-8407 

HEX BOLT Q186-M10X35-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2480008 

10 

4 

MQ6-03216-8511 

HEX BOLT M12X55-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2480008 

11 

5 

MQ6-03216-8414 

HEX BOLT M10X70-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2480008 

12 

6 

MQ6-02109-0050 

CYLINDER SCREW M10X130-8.8-MAN183-B1 

002 

   

2480008 

13 

7 

MQ6-15013-0412 

WASHER 10-200HV-MAN183-B1 

002 

   

2480008 

14 

8 

MQ6-11229-2027 

nut 

002 

   

2480008 

15 

9 

080V19101-0439 

Bracket 

001 

   

2480008 

17 

10 

082V91701-0992 

bush 

002 

   

2480008 

19 

11 

201V95800-6099 

Idle gear 

002 

   

2480008 

22 

12 

080V91610-0010 

COVER PLATE F KUGELLAGER 

002 

   

2480008 

24 

13 

MQ6-03216-8411 

HEX BOLT M10X55-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2480008 

25 

14 

080V90710-0275 

Shim 

001 

   

2480008 

Comments for this post are closed.