2040103 Generator NCB1 28 v / 80 a

Unit2040103Detail


 

 

Unit2040103Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

29 

1 

082V26101-7278 

generator 

001 

   

2040103 

1 

2 

080V19101-0360 

CARRIER GENERATOR+RIEMENSPANNER 

001 

   

2040103 

12 

3 

MQ6-03216-8508 

HEX BOLT M12X40-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040103 

4 

4 

MQ6-03216-8413 

HEX BOLT Q186-M10X65-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2040103 

36 

5 

082V95800-7489 

tension 

001 

   

2040103 

11 

6 

MQ6-03216-8418 

HEX BOLT M10X110-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040103 

25 

7 

080V90040-0007 

COUNTERSUNK SCREW M10X70-10.9 NACH M3483 

001 

   

2040103 

20 

8 

MQ6-03216-8405 

HEX BOLT Q186-M10X25-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2040103 

27 

9 

080V96820-0243 

NARROW JOINED V-BELTS 8X1275 

001 

   

2040103 

15 

10 

080V19101-5294 

Bracket 

001 

   

2040103 

14 

11 

MQ6-11099-0043 

HEXAGON NUT M 8-A2-70 

001 

   

2040103 

13 

12 

MQ6-15013-0911 

WASHER 8-200HV-G3J 

001 

   

2040103 

Comments for this post are closed.