2040123 ALTERNATOR NCB1 28V/80A

Unit2040123Detail


 

 

Unit2040123Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

4 

1 

082V26101-7272 

ALTERNATOR 28V/150A 

001 

   

2040123 

17 

2 

082V96820-0243 

NARROW JOINED V-BELTS 8X1420 

001 

   

2040123 

1 

3 

082V19101-0360 

CARRIER GENERATOR+RIEMENSPANNER 

001 

   

2040123 

3 

4 

MQ6-03216-8413 

HEX BOLT Q186-M10X65-10.9-MAN183-B1 

003 

   

2040123 

6 

5 

MQ6-03216-8419 

HEX BOLT M10X145-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040123 

7 

6 

MQ6-03216-8410 

HEX BOLT M10X50-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040123 

8 

7 

MQ6-15013-0911 

WASHER 8-200HV-G3J 

001 

   

2040123 

9 

8 

MQ6-11099-0043 

HEXAGON NUT M 8-A2-70 

001 

   

2040123 

10 

9 

MQ6-03216-8405 

HEX BOLT Q186-M10X25-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2040123 

20 

10 

082V95800-7489 

tension 

001 

   

2040123 

15 

13 

080V90040-0007 

COUNTERSUNK SCREW M10X70-10.9 NACH M3483 

001 

   

2040123 

Comments for this post are closed.