2040149 Generator 28V/80A, I=4

Unit2040149Detail


 

 

Unit2040149Detail 

Num

Hot Num

Diagram No.

Name

Quantity

Vertion

Disuse Time

Unit Code

1 

1 

092V26101-0001 

ALTERNATOR 28V/80A 

001 

   

2040149 

4 

2 

200V19101-0307 

Bracket 

001 

   

2040149 

6 

3 

MQ6-03215-8512 

HEX BOLT M12X60-8.8-MAN183-B1 

002 

   

2040149 

9 

4 

200V19101-0357 

Bracket 

001 

   

2040149 

11 

5 

MQ6-03216-8312 

HEX BOLT M8X60-10.9-MAN183-B1 

002 

   

2040149 

12 

6 

MQ6-03216-8418 

HEX BOLT M10X110-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040149 

17 

7 

MQ6-11064-2116 

HEXAGON NUT M12-8-MAN183-B1 

001 

   

2040149 

16 

8 

MQ6-15013-0413 

WASHER 12-200HV-MAN183-B1 

001 

   

2040149 

14 

9 

200V19101-0368 

Bracket 

001 

   

2040149 

13 

10 

MQ6-03216-8307 

HEX BOLT M8X35-10.9-MAN183-B1 

001 

   

2040149 

Comments for this post are closed.